Podpisujesz umowę deweloperską?

Pomożemy.

Na co zwrócić uwagę przy podpisywaniu umowy deweloperskiej?

Specjalizujemy się w prawie nieruchomości. Naszym klientom pomagamy w podpisywaniu bezpiecznych umów nabycia nieruchomości: umów deweloperskich, przedwstępnych, czy przenoszących własność. W ciągu ostatnich lat pomogliśmy setkom nabywców. Analizujemy księgi wieczyste gruntów, mieszkań i domów, prześwietlamy deweloperów i sprzedawców. Oferujemy także usługi dla inwestorów i biznesu.

RYNEK

pierwotny

umowy rezerwacyjne, deweloperskie,
akty notarialne

RYNEK

wtórny

księgi wieczyste, umowy sprzedaży,
akty notarialne

RYNEK

komercyjny

umowy najmu biur,
fit-out,
umowy cesji

Dlaczego my?

Nasza kancelaria różni się od konkurentów przede wszystkim tym, że koncentrujemy się na jednej dziedzinie prawa: prawie nieruchomości. Nie zajmujemy się "mydłem i powidłem", a dzięki naszej specjalizacji jesteśmy przeanalizować stan lub kontekst prawny nawet najbardziej skomplikowanej nieruchomości lub transakcji nieruchomościowej. Oczywiście rozumiemy inne dziedziny prawa, ale w praktyce wykorzystujemy tę wiedzę tylko o ile pomaga nam ona prowadzić sprawy nieruchomościowe.

Doświadczenie

wykształcenie

W skład naszej kancelarii wchodzą adwokaci oraz osoby z tytułem doktora. Jesteśmy autorami licznych artykułów naukowych na tematy nieruchomości.

specjalizacja

Zajmujemy się tylko nieruchomościami. Mamy w tej dziedzinie doświadczenie nie tylko teoretyczne ale i praktyczne wynikłe z dziesiątek rozmów z notariuszami czy pośrednikami.

10 lat doświadczenia

Początki naszej kancelarii sięgają początku drugiego dziesięciolecia nowego millenium. Nasze pierwsze doświadczenia zbiegły się z uchwaleniem ustawy deweloperskiej, w której mamy największe doświadczenie.

Oferta

ANALIZY

umów

AUDYTY

mieszkań i domów

AUDYTY

działek

PROJEKTY

pism

POMOC

w negocjacjach

SPRAWY

sądowe