O nas

O kancelarii

Nasza kancelaria to zespół prawników specjalizujących się w prawie nieruchomości. Pomogliśmy setkom osób bezpiecznie kupić mieszkanie, dom czy działkę. Pomagamy też w nietypowych sprawach: prostujemy skomplikowane stany prawne "trudnych" nieruchomości, a także pomagamy w sporach (np. z deweloperami). O naszych dobrych opiniach świadczą m.in. oceny wystawione przez użytkowników Google'a.
Obsługujemy także deweloperów, właścicieli kamienic, pośredników nieruchomości, wspólnoty mieszkaniowe, inwestorów na rynku nieruchomości.
Nasza kancelaria posiada dwa oddziały: w Warszawie oraz w Radomiu, jednak w dzisiejszych czasach kontakt bezpośredni nie jest konieczny. Wszelkie sprawy zarówno dla podmiotów gospodarczych jak i dla konsumentów sprawniej można rozwiązać za pomocą rozwiązań zdalnych.

Nasz zespół

Szymon Panek

Prawnik

Specjalizuje się w prawie budowlanym. Szczególnie bliskie są mu aspekty prawne dotyczące deweloperów i inwestorów (w tym także fliperów). Obsługuje podmioty gospodarcze oraz osoby fizyczne. Dodatkowo Wspiera wspólnoty oraz spółdzielnie w problemach prawnych.

Katarzyna Dolega

Posiada doświadczenie nie tylko w weryfikacji umów z zakresu rynku pierwotnego, ale również w analizie potrzeb Klientów kancelarii. To połączenie pozwala na kompleksową realizację usług, ale i budowanie długofalowej współpracy. Szczególnie pewnie czuje się w obszarze ochrony praw konsumentów w relacji nabywca - deweloper.

Klaudia Trzebińska

Magister prawa. Specjalizuje się w doradztwie z zakresu prawa nieruchomości. W bezpieczny sposób przeprowadza Nabywców przez proces zakupu mieszkań i domów wskazując im zagrożenia płynące z umów. W szczególności dba o przygotowanie jak najkorzystniejszych warunków umowy.

Magda Auzbiter

Od początku kariery zawodowej związana z nieruchomościami, od agenta sprzedaży do prawnika. Skupia się na prawie i aspektach ekonomicznych związanych z polskim rynkiem nieruchomości, od analiz umów deweloperskich i merytorycznych audytów gruntów do wpływu sytuacji gospodarczej na mieszkaniową rzeczywistość.